Skorzystaj z pomocy polskich psychologów.

Psycholog i psychoterapia po polsku

Psycholog dla polaków mieszkających w USA, poszukujących pomocy i wsparcia psychoterapeutycznego.

Oferujemy następujące rodzaje terapii po polsku:

Czemu psychoterapia po polsku?

Niezależnie od tego jak długo mieszkasz w Nowym Jorku, Chicago czy Los Angeles, wsparcie psychologiczne w języku polskim zawsze bedzie miało pozytywny wpływ na proces psychoterapeutyczny.

 

Nazywanie emocji, przeżyć czy opisywanie tego przez co przechodzisz zawsze będzie dokładniejsze w języku ojczystym. Dodatkowo zrozumienie przez terapeutę kontektu kulturowego pomaga uniknąc jakichkolwiek nieporozumień na tym tle    

Czemu psychoterapia Online?

Prowadzimy psychoterapie online oraz w trybie mieszanym, gdzie psychoterapeuta spotyka się raz na pół roku w gabinecie w wybranych miastach w USA.  Jest to optymalne rozwiązanie, dający Polakom mieszkającym w USA dostęp do najwyższej jakości pomocy psychologicznej. Nasi psychoterapeuci doskonale znają realia osób mieszkających poza granicami kraju, gdyż sami spędzili tak część swojego życia.

 

Aby przeczytać o naszym zespole kliknij tutaj.

Jak zarezerwować spotkanie konsultacyjne?

Aby zarezerwować pierwsze spotkanie konsultacyjne online, proszę poniżej wybrać rodzaj konsultacji, dostępny dzień (białe pola), oraz godzinę spotkania. W nastepnym kroku proszę podać swoje dane kontaktowe i klinąć „Zamów wizytę”. Na podany mail zostanie przesłane potwierdzenie spotkania wraz z wszystkim informacjami kontaktowymi.

Brak wolnych terminów

W tej chwili wszystkie terminy spotkań konsultacyjnych dla mieszkańców USA są zajęte. Aby otrzymać informację w momencie zwolenienia się terminu, prosimy wysłać wiadomość poprzez formularz znajdujący się na dole tej strony.

Najczęstsze pytania

Czy terapia jest refundowana przez firmy ubezpieczeniowe?

Obecnie nie współpracujemy bezpośrednio z firmami ubezpieczeniowymi. Koszt terapii pokrywany jest bezpośrednio przez klienta.

Czemu służy spotkanie konsultacyjne?

Spotkanie konsultacyjne służy zorientowaniu sie terapeuty w problemach i sytuacji z jaką zgłasza się klient. Jednocześnie pozwala zaproponować najlepszą formę pomocy, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości.

Czym różni się terapia krótkoterminowa od długoterminowej?

Terapia krótkoterminowa skupiona jest na konkretnym celu (problemie). W przypadku terapii długoterminowej problem jest bardzo ogólny, wymagający dogłębnej analizy i zbadania.

W jakim języku odbywają się spotkania?

Terapia i konsultacje psychologiczne odbywają się w języku polskim, tak aby umożliwić Polakom mieszkającym w Irlandii oraz w innych krajach, możliwie najlepszy kontakt z terapeutą.

Jaki jest koszt terapii?

Koszt terapii jest ustalany z psychologiem indywidualnie w zależności od potrzebnej pomocy, możliwości klienta oraz czasu trwania terapii. Określenie dokładnej ceny spotkania jest możliwe po zakończeniu spotkania konsultacyjnego.

Ile trwa i kosztuje spotkanie konsultacyjne?

Indywidualne spotkanie konsultacyjne kosztuje 70USD i trwa 50 minut. Konsultacja par lub rodzin trwa 75 minut a jej koszt to 100 USD. Aby sprawdzić dostępne terminy spotkań konsultacyjnych prosimy kliknąć tutaj.

Skontaktuj się z nami

Aby dowiedzieć się więcej lub dopytać o wstępne spotkanie z psychologiem, proszę skorzystać z formularza poniżej.