Polscy Psycholodzy w Berlinie

Rezerwacja konsultacji psychologicznej

Korzystając z kalendarza poniżej można dokonać rezerwacji konsultacji psychologicznej.

Jak zarezerwować spotkanie konsultacyjne?

Aby zarezerwować pierwsze spotkanie konsultacyjne, proszę poniżej wybrać Spotkanie w gabinecie lub Spotkanie online. Nastepnie proszę wybrać rodzaj konsultacji, dostępny dzień (białe pola), oraz godzinę spotkania. W nastepnym kroku proszę podać swoje dane kontaktowe i klinąć „Zamów wizytę”. Na podany mail zostanie przesłane potwierdzenie spotkania wraz z wszystkim informacjami kontaktowymi.

Najczęstsze pytania

Czy terapia jest refundowana przez kasę chorych lub firmy ubezpieczeniowe?

Obecnie nie współpracujemy bezpośrednio z kasami chorych i firmami ubezpieczeniowymi. Koszt terapii pokrywany jest bezpośrednio przez klienta.

Czemu służy spotkanie konsultacyjne?

Spotkanie konsultacyjne służy zorientowaniu sie terapeuty w problemach i sytuacji z jaką zgłasza się klient. Jednocześnie pozwala zaproponować najlepszą formę pomocy, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości.

Czym różni się terapia krótkoterminowa od długoterminowej?

Terapia krótkoterminowa skupiona jest na konkretnym celu (problemie). W przypadku terapii długoterminowej problem jest bardzo ogólny, wymagający dogłębnej analizy i zbadania.

W jakim języku odbywają się spotkania?

Terapia i konsultacje psychologiczne odbywają się w języku polskim, tak aby umożliwić Polakom mieszkającym w Niemczech oraz w innych krajach, możliwie najlepszy kontakt z terapeutą.

Jaki jest koszt terapii?

Koszt terapii jest ustalany z psychologiem indywidualnie w zależności od potrzebnej pomocy, możliwości klienta oraz czasu trwania terapii. Określenie dokładnej ceny spotkania jest możliwe po zakończeniu spotkania konsultacyjnego.

Ile trwa i kosztuje spotkanie konsultacyjne?

Indywidualne spotkanie konsultacyjne kosztuje 80 euro i trwa 50 minut. Konsultacja par lub rodzin trwa 75 minut a jej koszt to 160 euro. Aby sprawdzić dostępne terminy spotkań konsultacyjnych prosimy kliknąć tutaj.